Profil

Značka chceminternet.sk predstavuje skupinu služieb internetového pripojenia, televízie, inštalácie kamier a kamerových systémov, alarmov, predaj a servis výpočtovej so zameraním na domácnosti. Sme ako jedni z mála lokálnych poskytovateľov internetu držiteľom certifikátu ISO 27001 a člen organizácie RIPE NCC vďaka čomu vlastníme svoje rozsahy IP adries a nemusíme si ich tak požičiavať. Cieľom značky chceminternet.sk je prinášať komplexné a profesionálne služby aj do segmentu domácností.

Od vzniku spoločnosti v roku 2000 sa zaoberáme predajom a servisom výpočtovej techniky. V našom portfóliu sú ako značkové počítače a notebooky, tak neznačkové počítače, ktoré sú však vždy na vysokej kvalitatívnej úrovni čo preukázali roky prevádzky a tisícky dodaných kusov. Tou podstatnou stránkou v oblasti IT je však profesionálne zázemie a množstvo skúseností našich pracovníkov. Vďaka tomu je u nás každý problém rýchlo riešiteľný.

V roku 2003 sme začali s výstavbami a prevádzkovaním bezdrôtových sietí najmä pre poskytovanie internetových služieb. Tu sme získali rad skúseností ktoré boli dobrým základom pre spustenie poskytovania internetových služieb v roku 2006. Stali sme sa lokálnym poskytovateľom internetových služieb a to najmä bezdrôtovou technológiou. V dnešnej dobe však prevádzkujeme tiež vlastné metalické a optické prípojky do internetu.

Ďalším míľnikom bol pre nás rok 2015, kedy sme ako jedni z prvých lokálnych poskytovateľov na slovensku priniesli možnosť sledovať plnohodnotnú televíziu vrátane archívu, nahrávania či spätného prehrávania cez akúkoľvek našu internetovú prípojku. V dnešnej dobe je možné túto televíziu sledovať aj napríklad na cestách vo svojom mobilnom telefóne či tablete. Svoje obľúbené seriály a filmy tak máte vžsy so sebou.

Od uvedenia značky chceminternet.sk na trh vyvíjame celý rad aktivít, ktoré sledujú na neustále rozširovanie a skvalitňovanie produktov a služieb, poskytovaných pod touto značkou. Napriek tomu, že táto značka je orientovaná na koncového zákazníka - domácnosť, našim cieľom je poskytovať vysokú úroveň kvality služieb a servisu.

Nehovorme však o tom aké naše služby sú, alebo nie sú. Presvedčte sa sami a vyskúšajte služby chceminternet.sk.