Aktuality

Novinky v aplikácii SledovanieTV pre telefóny Android

Vážení zákzníci,

pri vylepšovaní našich aplikácií nezabúdame ani na verzie pre mobilné telefóny. Tentokrát sme sa zamerali na zariadenia so systémom Android.

Od 14.03 sme začali s nasadzovaním novej verzie s upraveným lokálnym EPG a novou funkciou kalendára. Vďaka tomu je prechádzanie odvysielaných i budúcich relácií jednoduchšie a prehľadnejšie. Navyše dôjde ku grafickému zjednoteniu s televíznymi aplikáciami.

Kalendár

Funkcia kalendára doteraz v aplikácii chýbala. Teraz bude dostupný v lokálnom aj všeobecnom EPG po kliknutí na dátum v hornej časti obrazovky.

Upozornenie na programy

Uľahčili sme tiež prístup k zapínaniu upozornení na vysielanie konkrétneho programu. Tie si môže každý užívateľ zapnúť na akýkoľvek program, film či seriál. Vo chvíli, keď sa začne relácia vysielať, sa na telefóne zobrazí notifikácia.

Táto funkcia sa zapína pomocou malého budíka v obrázku programu v lokálnom EPG. Možnosť zapnúť upozornenie v detaile programu zostala.

Pri kliknutí na obrázok danej udalosti dôjde k zapnutiu notifikácie. V prípade kliknutia na názov programu sa zobrazí detail. V ňom si môžu užívatelia prezrieť odvysielané epizódy, zapnúť nahrávanie alebo si prečítať viac informácií.

< Späť