Aktuality

Aktualizácia aplikácie sledoavanieTV pre TV LG a Samsung

Aktualizácia pre LG TV

Dnes vydávame veľký update pre LG televízie, ktorý obsahuje množstvo nových funkcií a vylepšení. Aktualizácia sa týka zariadení s novou aplikáciou (SledovaniTV 2.0), TV 2018 a novšou.

Vyhľadávanie

V aplikácií pribudla veľmi chcená funkcia vyhľadávania. Je možné vyhľadávať ako naprieč reláciami, tak TV kanálmi.

 

Redesign úvodnej obrazovky 

Môžete si všimnúť nové zobrazenie detailu programu a ďalších zmien.

 

Zmena vzhľadu televízneho programu 

TV program i detail relácie je teraz prehľadnejší.

Zmena prihlasovacej obrazovky

Párovanie a prihlásenie do aplikácie je teraz oveľa jednoduchšie.

Aktualizácia pre Samsung TV

Aplikáciu pre Samsung televízie čaká v nasledujúcich týždňoch taktiež aktualizácia, ktorá prinesie rovnaké funkcie. Navyše bude doplnená i o profily, ktoré v Samsung TV ešte nie sú. Aplikácia je teraz v schvaľovacom procese u vendora. Dátum vydania odhadujeme na niekoľko týždňov. Hneď ako bude aktualizovaná aplikácia dostupná, budeme vás informovať.

Pridanie audio popisu k vybraným kanálom

Druhou veľkou novinkou je pridanie funkcie komentovaného popisu deja, ktorú využívajú nevidiaci používatelia. Táto funkcia je zatiaľ dostupná na kanáloch Jednotka, Dvojka, Česká televízia a TV Barrandov.

Audio popis je dostupný takmer na všetkých podporovaných zariadeniach v podobe zvukovej stopy. Výnimkou je Apple TV, iOS a staré aplikácie. Jeho zapnutie je veľmi jednoduché. Stačí kliknúť na ikonku výberu zvukových stôp a zvoliť variant QAD. Táto zvuková stopa ponúka zhruba pri polovici relácií komentár toho, čo sa deje v obraze. Popisuje napríklad zmeny scény, udalosti deja, správania a mimiku postáv.

Dúfame, že sme vás novými funkciami potešili 🙂

< Späť