preloader

PodporujemePodporujeme

Žiaci obsadili na finálovom turnaji 3. miesto!

15.05. 2018

Volejbalový klubu Nové Mesto nad Váhom, ktorý aktívne podporujeme, zaznamenal počas uplynulého víkendu ďalší úspech, keď družstvo žiakov obsadilo na finálovom turnaji M-SR v Nitre výborné 3. miesto!  Na samotnom finálovom turnaji sa predstavilo 8 družstiev a počas troch dní sa odohralo celkovo 20 zápasov. Po fantastickom juniorskom titule je to teda ďalší značný úspech...Detail

Juniori Majstrami Slovenskej republiky

14.05. 2018

Juniori Volejbalového klubu Nové Mesto nad Váhom obsadili na domácom finálovom turnaji fantastické prvé miesto a môžu sa tak oprávnene tešiť z titulu Majstra Slovenskej republiky.  Na finálovom turnaji sa predstavilo 6 družstiev a počas troch dní sa odohralo celkovo 15 zápasov. Aj vďaka našej podpore bol finálový turnaj zvládnutý na veľmi vysokej organizačnej úrovni, čo...Detail

Zrekonštruovaná dátová sieť pre deti

06.02. 2018

V decembri minulého roka sme začali s rekonštrukciou dátovej siete v Základnej škole s materskou školou v Moravanoch nad Váhom. Po mesiaci prác bola sieť v pondelok 29. januára oficiálne daná do užívania. Slávnostného prestrihnutia pásky sa zúčastnil riaditeľ školy František Glos, starosta obce Peter Hulman so svojím zástupcom Jánom Forgáčom, Martin Cifra zo zariadenia pre seniorov a...Detail

Cyklo Holeška tour 2017 - XI. ročník

21.09. 2017

Už XI. ročník tradičného - rekreačného prejazdu na bicykloch cez jednotlivé samosprávy Mikroregiónu nad Holeškou sa konal opäť s našou podporou. Trasa bola tento rok dlhá 43,31 km a prestávky boli pri Chtelnickom kaštieli a na Námestí sv. Mikuláša v Krakovanoch. Zabezpečili sme prístupu na internet pre potreby registrácie účastníkov v interaktívnom aute a pokrytie cieľového priestoru wifi...Detail

Veľká cena Piešťan 2017

10.07. 2017

Od piatka 7.7. do nedele 9.7.2017 sa opäť na letisku uskutočnili motocyklové preteky Veľká cena Piešťan Na akcii sme zabezpečovali kompletné pokrytie wifi sieťou pre jazdcov v depách,VIP stan,hudobníkov na a v zákulisí stage,novínárov v oddelení PRESS,organizátorov podujatia. Bohatá história motoristických pretekov v kúpeľnom meste Piešťany siaha až do roku 1949. Najprv sa motorky a automobily...Detail

Darčeky pod stromček s Piešťanským týždňom

05.01. 2017

V roku 2016 sme sa stali parnetrom súťaže, ktorú v čase pred Vianocami organizoval regionálny týždenník Piešťanský týždeň. Tento projekt sme sa rozhodli podporiť a z celkového počtu 51 hodnotných cien, bolo 5 vianočných darečkov od nás. Teší nás, že aj týmto spôsobom sme niekomu mohli urobiť radosť a prispieť ku krajšiemu prežitiu vianočných sviatkov. Všetkým výhercom srdečne gratulujeme Detail

Charitatívna Zumba pre Kristínku

06.09. 2016

V sobotu 24.9.2016 sa v spolupráci s Nadáciou ADELI bude konať charitatívny Zumba maratón pre Kristínku Hattalovú. Spoločnosť Lombard prispieva do tomboly hodnotnými darčekovými poukazmi na využitie našich služieb. Skákať, tancovať a vrtieť bokmi budeme v čase od 15:00 do 18:00 hod. v kongresovej hale na 1. poschodí v ADELI. Touto cestou vás srdečne pozývame zabaviť sa a zároveň pomocť dobrej...Detail